KONST / Litografier / Färglitografi 10436442
nr 1043 6442
Caroline af Ugglas
(f. 1972), Sverige
Färglitografi, Caroline af Ugglas (f. 1972), EA-upplaga, signerad, motivet: 40x56
Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juni 2016
kl 19:28:55
12/6 22:46:12
Caroline af Ugglas
Läs mer om Caroline af Ugglas